Geoblog.pl    majka    Podróże    Islandia. Zrodzona w ogniu, wyrzeźbiona lodem    I co dalej?

I co dalej?

Islandia
Islandia, Keflavík

Potwierdziły się moje obawy – lot z Iceland Express miał ponad czterogodzinne opóźnienie. Miałam więc sporo czasu, aby się z nim oswoić.

W samolocie siedziałam obok młodej dziewczyny, która od poniedziałku zaczyna pracę w hotelu w Reykjaviku. Jej przygasły entuzjazm ścierał się z moim. Ja już nie mogę doczekać się chwili, gdy obudzę się rano i nie będę umiała przewidzieć, co tego dnia się wydarzy. Ostatnio śniły mi się ustawione na biurku wybuchające małe gejzery :)

Keflavik przywitał nas tradycyjną islandzką pogodą, czyli deszczem uderzającym z każdej strony (również poziomo). Dorota dotarła godzinę po mnie. Poczułam ulgę widząc ją na lotnisku.

Uwielbiam to padające pierwszego dnia pytanie – i co teraz?
Zdecydowałyśmy się jechać autobusem do stolicy i przenocować na miejscowym kampingu.
Co dalej? Na szczęście tego nie wiemy :)

radek
radek - 2010-08-09 16:18
Pierwszy! :)
Jak juz sie podlaczysz do jakiegos wulkanu z dostepem do internetu, to pisz jak najwiecej, bo nie moge sie doczekac. Kibicuje Ci najmocniej! :)

Ola
Ola - 2010-08-16 08:46
Ja też nie mogę się doczekać! :) najbardziej to czekam na jakieś zdjęcia!

majka
majka - 2010-08-18 14:32
Kotek, raczej nie bedzie zdjec bo godzina internetu kosztuje tu tyle, co moje dzienne wyzywienie. Mam nadzieje, ze spodobaja ci sie opowiesci. Sciskam!

kotek
kotek - 2010-08-18 15:40
dobra Kotek , wolę żebyś coś tam jadła - na zdjęcia poczekam do Twojego powrotu :)

majka
Maja Czarnecka